Питання та відповіді

Відповіді на типові запитання

Чому під час критичних днів болить живіт? Біль у животі – добре знайоме відчуття для жінок під час критичних днів. Причини болю в животі під час критичних днів:
  • Скорочення м’язів матки для «виштовхування» ендометрію, що має вийти назовні. Больові відчуття викликані великою кількістю рецепторів в абдомінальній порожнині (животі).
  • Особливості розташування матки. В такому випадку, матка, має невеликі анатомічні відхилення та близьке розташування нервових закінчень, тим самим викликаючи неприємні, больові відчуття.
  • Гормональна активність, завдяки якій відбувається скорочення матки та підвищується інтенсивність відчуттів.
Чи можна приймати Таміпул від головного болю? ТАМІПУЛ® показаний до застосування не тільки при менструальному болю, а також при головному болю та мігрені. Ефективність препарату зумовлена ​​його складом. Комбінація ібупрофену з парацетамолом має виражену протизапальну, анальгетичну дію, що і забезпечує швидкий болезаспокійливий ефект при головному болю.
Чи можна приймати Таміпул при вагітності? Відповідно до інструкції до медичного застосування, препарат ТАМІПУЛ® не рекомендується приймати під час вагітності та годування груддю.
Чи можна приймати Таміпул з алкоголем? Одночасний прийом препарату ТАМІПУЛ® з алкоголем небажаний, оскільки може викликати прояв небажаних побічних реакцій.
Чи можна приймати Таміпул при годуванні груддю? Відповідно до інструкції до медичного застосування, препарат ТАМІПУЛ® не рекомендується приймати під час вагітності та годування груддю.
Скільки таблеток Таміпулу можна пити протягом дня? Кількість прийомів препарату ТАМІПУЛ® залежить від віку та інтенсивності болю. Дорослим і підліткам від 16 років: по 1-2 капсули кожні 4-6 годин в залежності від інтенсивності больового синдрому та рекомендації лікаря. Добова доза не більше 6 капсул. Дітям у віці від 12 до 16 років: по 1 капсулі 1-2 рази на день. Інтервал між прийомами не менше 4 годин. Не рекомендується перевищувати зазначені дози.
Що входить до складу Таміпулу? ТАМІПУЛ® – це комбінований препарат, до складу якого входить: парацетамол – 325мг, ібупрофен – 200мг, кофеїн – 30мг. Завдяки цим активним компонентам ТАМІПУЛ® має протизапальну, анальгетичну (знеболюючу), жарознижувальну дію.
З якого віку рекомендовано приймати Таміпул при менструальних болях? Таміпул показаний при менструальних болях для пацієнтів віком від 12 років. (детально див. інструкцію до медичного застосування препарату)
Як Таміпул взаємодіє з іншими ліками? У випадку одночасного прийому Таміпул з іншими лікарськими засобами, просимо ознайомитися з інструкцією.
Чи викликає Таміпул залежність? Лікарський препарат Таміпул, згідно з інструкції до застосування, не викликає залежність. Складові речовини Таміпул – ібупрофен та парацетамол - використовуються в дитячій практиці, мають велику доказову базу, та наявних випадків стосовно залежності не було описано. Третя складова – кофеїн, дозування 30 мг в 1 капсулі. Доведено, що залежність може викликати кофеїн в дозі 600-750 мг на добу (20-25 капсул на добу при щоденному тривалому застосуванню. Наприклад, у горнятку еспрессо-107 мг кофеїну). Тобто доза кофеїна в Таміпул не викликає залежність, а щоденне вживання 6-7 чашок кави може до цього привести
Чому Таміпул допомагає краще ніж інші анальгетики від менструального болю? Менструальний біль має різні причини виникнення, а отже, для усунення болю необхідно точно розуміти причину його виникнення. Дія Таміпул, обумовлена поєднанню трьох компонентів, що мають різні механізми усунення болю різного походження.
warning *https://www.pharmencyclopedia.com.ua/article/6466/kofein-coffeinum дата входу 29.05.2019